POPIS POZICE

Do našeho týmu hledáme kolegy na pozici

vedoucí laminace

Výkon práce probíhá na pracovištích v obci Choceň a Hrušová.
VÝKON PRÁCE
Vedoucí laminace letounu VL3.
PROFIL POZICE
Vedení výroby laminace letounu Vl3 a týmu 60 zaměstnanců
NÁPLŇ PRÁCE

Vedoucí laminace letounu VL3

Společnost JMB aircraft s.r.o. se sídlem Nádražní 635, Choceň 56501 hledá vhodného kandidáta pro posílení našeho týmu na pozici vedoucí laminace. Jsme úspěšná mezinárodní společnost vyrábějící ultralehká letadla s inovativní výrobou a perspektivou dalšího rozvoje v oblasti letectví.

Jsme výrobce dvoumístného ultralehkého letounu Vl3, motorového kluzáku Phoenix U15 a čtyřmístného Evo Turbine letounu, dodáváme do celého světa. Investujeme do inovací technologie výroby a prostředí pro naše zaměstnance.

Přijmeme do našeho týmu  s vyprodanými zakázkami kolegu na pozici:

Vedoucí laminace ultralehkého letounu Vl3 do jednosměnného provozu v Chocni

Co na této pozici budete vykonávat:

  • Vedení výroby laminace letounu Vl3 a týmu 60 zaměstnanců
  • Plánovat a zajišťovat plynulou výrobu
  • Sledovat zásobování oddělení materiálem
  • Usilovat o snížení nákladů a zvýšení produktivity v rámci všech výrobních kroků
  • Řídí zvyšování kvalifikace podřízených a rotaci ve výrobě
  • Personální řízení podřízených
  • Kontrola forem a přípravků, spolupráce s technologií
  • Kontrolovat dodržování zásad bezpečnosti práce na pracovišti
  • Nadřízený ředitel výroby

Jestli máte tyto zkušenosti, prosím neváhejte a kontaktujte nás:

  • zkušenosti z laminační výroby
  • praxe ve vedení min. 50 zaměstnanců
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • schopnost vést a motivovat podřízené
  • organizační schopnosti
  • výborná komunikační dovednost
  • střední a vyšší znalost Excel, kontingenční tabulky
  • řidičské oprávnění B

Zaměstnanci jsou pro nás důležití a toto nabízíme navíc:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti se zajištěným zdrojem zakázek
  • Roční odměny
  • Odměny za inovaci
  • Docházkový bonus
  • Možnost závodního stravování a příspěvek na stravování
  • Pro příznivce létání možnost získání pilotního průkazu a pilotům letadlo k pronájmu na víkend třeba k moři
  • Vzdělávací kurzy –  školení
  • Firemní akce, vyhlídkové lety pro rodinné příslušníky

Další informace, které by Vám pomohli se lépe rozhodnout máme na Facebooku, Instagramu či webových stránkách anebo prostě zavolejte.

www.jmbaircraft.com

Těším se na vaše reakce

Napište nám

JMB Aircraft s.r.o.

Nádražní 635, Choceň 56501

HR oddělení
Hana Holmanová
+420 725 170 766
cv@jmbaircraft.com

LÍTEJTE V TOM S NÁMI!

VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE

Back to top