POPIS POZICE

Do našeho týmu rádi přivítáme

 kolegy/ně na pozici Kvality kontrolor laminace ve výrobě UL letadel

Společnost JMB aircraft s.r.o. – Hnátnice a Sopotnice (Pardubický kraj).
VÝKON PRÁCE
Kontrolor laminace kluzáku Phoenix U15 do jednosměnného provozu.
PROFIL POZICE
Průběžná kontrola veškerých laminačních celků (trup, křídla, ocasní plochy letadla) a dodržování technologických postupů.
NÁPLŇ PRÁCE

Kvality kontrolor laminace ve výrobě UL letadel

Společnost JMB aircraft s.r.o. se sídlem Nádražní 635, Choceň 56501 hledá vhodné kandidáty pro posílení našeho týmu na pozici technolog/technoložka. Jsme úspěšná mezinárodní společnost vyrábějící ultralehká letadla s inovativní výrobou a perspektivou dalšího rozvoje v oblasti letectví.

Jsme výrobce dvoumístného ultralehkého letounu Vl3, motorového kluzáku Phoenix U15 a čtyřmístného Evo Turbine letounu, dodáváme do celého světa. Investujeme do inovací technologií výroby a prostředí pro naše zaměstnance.

Přijmeme do našeho týmu silné stabilní společnosti s vyprodanými zakázkami kolegu na pozici:

Kontrolor laminace kluzáku Phoenix U15 do jednosměnného provozu – Hnátnice a Sopotnice.

Co na této pozici budete vykonávat:

  • kontrolu vzorků pryskyřice
  • průběžnou kontrolu veškerých laminačních celků (trup, křídla, ocasní plochy letadla) a dodržování technologických postupů
  • vážení všech laminačních celků
  • provádění vstupního školení pracovníků laminace
  • kontrolu vytvrzování dílů
  • klasifikaci a řešení vad a neshod a jejich evidenci
  • evidenci vyrobených dílů a celků, hmotností a momentů
  • kompletaci dokumentace o laminaci pro konkrétní letadlo
  • vstupní kontrolu dílů od dodavatelů
  • nadřízený Kvality manažer

Jestli máte tyto zkušenosti, prosím neváhejte a kontaktujte nás:

  • Prokazatelné zkušenosti z ruční mokré laminace(válečkování) min. 5 let
  • Řidičské oprávnění B

Zaměstnanci jsou pro nás důležití a toto nabízíme navíc:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti se zajištěným zdrojem zakázek
  • Roční odměny
  • Odměny k výročí
  • Odměny za inovaci
  • Docházkový bonus
  • Možnost závodního stravování a příspěvek na stravování
  • Pro příznivce létání možnost získání pilotního průkazu a pilotům letadlo k pronájmu na víkend třeba k moři
  • Vzdělávací kurzy –  školení, jazykové kurzy
  • Firemní akce, vyhlídkové lety pro rodinné příslušníky

Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám. Těšíme se na spolupráci právě s vámi.

Další informace, které by Vám pomohli se lépe rozhodnout máme na Facebooku, Instagramu či webových stránkách anebo prostě zavolejte.

Těším se na vaše reakce,

Hana Holmanová – tel.: 725 170 766

Personalista JMB Aircraft

Napište nám

JMB Aircraft s.r.o.

Nádražní 635, Choceň 56501
www.jmbaircraft.com

HR oddělení
Hana Holmanová
+420 725 170 766
cv@jmbaircraft.com

LÍTEJTE V TOM S NÁMI!

VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE

Back to top