POPIS POZICE

Do našeho týmu rádi přivítáme

kolegu na pozici kordinátor výroby

Společnost JMB aircraft s.r.o. sídlí na adrese Nádražní 635, Choceň 56501.
VÝKON PRÁCE
Hledáme šikovného kolegu s prokazatelnou zkušeností na podobné pozici.
PROFIL KANDIDÁTA
Implementace inovací, plánování a řízení jednotlivých pracovišť.
NÁPLŇ PRÁCE

Koordinátor výroby

Společnost JMB aircraft s.r.o. se sídlem Nádražní 635, Choceň 56501 hledá vhodné kandidáty pro posílení našeho týmu na pozici kordinátor výroby. Jsme úspěšná mezinárodní společnost vyrábějící ultralehká letadla s inovativní výrobou a perspektivou dalšího rozvoje v oblasti letectví.

Vaše náplň práce:

  • Implementace a zavedení výrobního skladu a toku materiálu do výroby v informačním systému Helios,
  • plánování výroby na jednotlivých pracovištích,
  • zadávání výrobních příkazů dílů a sestav do informačního systému Helios,
  • kontrola plnění plánu výroby dílny,
  • příprava zakázek pro výrobu, kontrola termínů a řešení případných zpoždění
  • úzká spolupráce s operátory, technickou přípravou výroby, mistry a vedoucím výroby,
  • kontrola dostupnosti výrobního materiálu ve spolupráci s odděleními nákupu,
  • zpracování podkladů pro fakturaci,
  • organizace dopravy a organizace nakládky jednotlivých dodávek.

Profil kandidáta:

  • VŠ vzdělání,
  • prokazatelné zkušenosti na podobné pozici min. 2 roky,
  • znalost AJ na úrovni pokročilý(schopnost denní komunikace se zahraničními kolegy písemnou a ústní formou),
  • znalost práce s informačním systémem Helios podmínkou.

Co nabízíme:

  • zázemí silné mezinárodní společnosti se zajištěním zdrojem zakázek, pracovní smlouva,
  • moderní a dynamické výrobní prostředí se zahraničními kolegy,
  • přátelský kolektiv,
  • roční odměny, odměny za inovaci,
  • docházkový bonus, závodní stravování,
  • firemní akce, lety pro rodinné příslušníky,
  • mobilní telefon, notebook,
  • vzdělávací kurzy školení, jazykové kurzy,
  • pro příznivce létání podpora k  získání pilotního průkazu a možnost půjčování letadla na víkend třeba k moři.

Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám. Těšíme se na spolupráci právě s vámi.

Napište nám

JMB Aircraft s.r.o.

Nádražní 635, Choceň 56501
www.jmbaircraft.com

HR oddělení
Hana Holmanová
+420 725 170 766
cv@jmbaircraft.com

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY

DALŠÍ VOLNÉ POZICE

Back to top