POPIS POZICE

Do našeho týmu rádi přivítáme

kolegu na pozici kontrolor laminace

Společnost JMB aircraft s.r.o. sídlí na adrese Nádražní 635, Choceň 56501.
VÝKON PRÁCE
Hledáme šikovného kolegu s prokazatelnou zkušeností z oboru laminace.
PROFIL KANDIDÁTA
Průběžná kontrola laminačních celků a dodržování technologických postupů.
NÁPLŇ PRÁCE

Kontrolor laminace

Společnost JMB aircraft s.r.o. se sídlem Nádražní 635, Choceň 56501 hledá vhodné kandidáty pro posílení našeho týmu na pozici kontrolor laminace. Jsme úspěšná mezinárodní společnost vyrábějící ultralehká letadla s inovativní výrobou a perspektivou dalšího rozvoje v oblasti letectví.

Vaše náplň práce:

  • Kontrola vzorků pryskyřice,
  • průběžná kontrola veškerých laminačních celků (trup, křídla, ocasní plochy letadla) a dodržování technologických postupů,
  • vážení všech laminačních celků,
  • provádění vstupního školení pracovníků laminace,
  • kontrola vytvrzování dílů,
  • klasifikaci a řešení vad a neshod a jejich evidenci,
  • evidenci vyrobených dílů a celků, hmotností a momentů,
  • kompletace dokumentace o laminaci pro konkrétní letadlo,
  • vstupní kontrolu dílů od dodavatelů.

Profil kandidáta:

  • Prokazatelné zkušenosti z ruční mokré laminace (válečkování) min. 5 let,
  • znalost AJ na úrovni komunikace výhodou,
  • Znalost práce s informačním systémem Helios výhodou.

Co nabízíme:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti se zajištěním zdrojem zakázek, pracovní smlouva,
  • moderní a dynamické výrobní prostředí se zahraničními kolegy,
  • přátelský kolektiv,
  • roční odměny, odměny za inovaci,
  • docházkový bonus, závodní stravování,
  • firemní akce, lety pro rodinné příslušníky,
  • vzdělávací kurzy školení, jazykové kurzy,
  • pro příznivce létání podpora k  získání pilotního průkazu a možnost půjčování letadla na víkend třeba k moři.

Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám. Těšíme se na spolupráci právě s vámi.

Napište nám

JMB Aircraft s.r.o.

Nádražní 635, Choceň 56501
www.jmbaircraft.com

HR oddělení
Hana Holmanová
+420 725 170 766
cv@jmbaircraft.com

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY

DALŠÍ VOLNÉ POZICE

Back to top